Testowanie zaworów w pionie i poziomie - Seria HVC

Testowanie zaworów w dowolnym położeniu w zakresie 0 -90° – seria HVC

W naszej ofercie posiadamy urządzenia, pozwalające na kompleksowe testowanie zaworów, oprócz w pozycji pionowej i poziomej także w dowolnym położeniu w zakresie 0 -90° . Różnorodność w zakresie parametryzacji poszczególnych maszyn, pozwala sprawdzać zawory o średnicy od ½ do nawet 64 cali. Proces testu automatyzuje dołączone oprogramowanie, przeznaczone na platformy Windows.

Software umożliwia przede wszystkim rejestrowanie odczytów cyfrowych oraz ich weryfikację pod kątem zgodności z normami. Użytkownicy mogą także przechowywać i drukować spersonalizowane certyfikaty z testu. Dzięki tym udogodnieniom oraz wyjątkowej jakości i dokładności naszych urządzeń mogą być one wykorzystywane zarówno przez producentów zaworów, jak i firmy zajmujące się ich serwisowaniem.

Seria HVC umożliwia kompleksowe testowanie zaworów odcinających. Stacja przeznaczona jest do testowania korpusu oraz siedziska zaworów, w zgodzie z międzynarodowymi standardami. Urządzenie umożliwia dwa rodzaje testów – gazem i cieczą, z wymaganym przez Użytkownika ciśnieniem. Sprzęt, zaraz po dostawie, jest gotowy do użycia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, obejmująca urządzenia do testowania zaworów odcinających w pionie i w poziomie. Specjaliści VERG są do Państwa dyspozycji. Pomogą w wyborze maszyny, a także udzielą szczegółowych informacji o każdym urządzeniu, jakie posiadamy w sprzedaży. W zakres naszych usług wchodzi także pełna obsługa serwisowa zakupionego sprzętu, w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.