Urządzenia do obróbki kołnierzy

Oferta VERG obejmuje między innymi urządzenia do obróbki kołnierzy. Zróżnicowany asortyment pozwala na wybór maszyn do prac z kołnierzami o średnicach: do 8, 12, 24, 32, 40, 60, 80, a także 120 cali. Oferowany sprzęt to precyzja, jakość i niezawodność. Poszczególne modele doskonale sprawdzają się między innymi w przemyśle chemicznym. Dostępne są w wersji hydraulicznej i pneumatycznej, zapewniając obróbkę przylg kołnierza, rowków typu RTJ, oraz innych połączeń

Naszym Klientom proponujemy również maszyny o lekkiej konstrukcji, montowane na średnicy wewnętrznej. Złożone są z bazy montażowej i maszyny obrotowej z ramieniem toczącym. Pozwalają na wykonywanie rowków RTJ, soczewek oraz podtoczeń. Doskonale sprawdzają się przy przetaczaniu rowków pod uszczelnienia o-ring, a także podczas remontów kołnierzy na instalacjach.

Klientom poszukującym sprawdzonych rozwiązań w zakresie prac na wymiennikach ciepła, proponujemy specjalny system montażowy do den sitowych, pozwalający na precyzyjną obróbkę przylgi. Maszyny z tej serii mogą być mocowane bezpośrednio na wymienniku, ułatwiając i automatyzując pracę. Produkt dostępny jest do urządzeń serii: MM610i, MM1000i, MM1500i, MM2000i oraz MM3000i.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty obejmującej specjalistyczne urządzenia do obróbki kołnierzy. Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji. Pomogą w wyborze konkretnej maszyny, dopasowując ją do planowanego wykorzystania. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie objęte są gwarancją. Oprócz sprzedaży oferujemy również kompleksowy serwis zakupionych urządzeń, obejmujący między innymi modernizacje i remonty obrabiarek.