Urządzenia do cięcia i ukosowania rur

Oferta VERG to również szeroki wybór urządzeń do cięcia i ukosowania rur, które cechuje przede wszystkim lekka konstrukcja, a także możliwość cięcia wszystkich rodzajów stali. Oferowane maszyny to nieodzowny element wyposażenia każdej firmy, zajmującej się budową, naprawą bądź konserwowaniem rurociągów. Urządzenia umożliwiają cięcie i ukosowanie na dużych wysokościach, a także wykonywanie rowków wewnątrz rury za pomocą akcesorium.

W naszym asortymencie posiadamy również przenośne piły taśmowe, które wykorzystywane są do wszystkich elementów rurowych. Są niezbędne przy cięciu słupów, rur, nie tylko przy pracach powierzchniowych, ale także podmorskich. Znajdują zastosowanie między innymi w przemyśle petrochemicznym, umożliwiając wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych i precyzyjnych prac, związanych z rurociągami.

Klienci zainteresowani urządzeniem do cięcia wzdłużnego, w naszej ofercie znajdą maszynę MBS 355-H, przystosowaną do cięcia szpilek pomiędzy połączeniami kołnierzowymi API 16 3/4 lub API 13 5/8. Urządzenie posiada zakres cięcia 110 mm, czas cięcia (liczony na śrubę M36) wynoszący 3 minuty. Maszynę zasila silnik hydrauliczny o mocy 8 kW, gwarantujący wysokowydajną pracę.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty VERG, obejmującej urządzenia do cięcia i ukosowania rur. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania, a także przekażą wszelkie szczegóły techniczne każdej maszyny. Sprzęt objęty jest gwarancją producenta.