Frezarki mobilne 2-osiowe Mirage machines

Oferta VERG to również frezarki mobilne, przeznaczone do różnorodnego zastosowania. W sprzedaży posiadamy modele dedykowane pracom na niewielkich zakresach frezowania, a także urządzenia, które sprawdzą się przy dużych i skomplikowanych zadaniach. Sprzęt to wysoka jakość wykonania, gwarancja, a także wydajność.

Wszystkie urządzenia cechuje solidna konstrukcja, umożliwiająca stabilną i bezpieczną pracę. Każda z oferowanych maszyn znajduje swoje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, między innymi stalowego, morskiego czy petrochemicznego. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w branży, Klientom pomagamy w wyborze sprzętu, który będzie dopasowany do ich oczekiwań, a także przewidywanego wykorzystania.

Jeśli poszukują Państwo kompleksowych rozwiązań, znacznie zwiększających możliwości frezowania, polecamy szczególnie zestawy Bramowe, posiadające szyny o długości 1.000, 2.000, 3.000 mm i posuw zasilany silnikiem pneumatycznym lub hydraulicznym. Zestaw doskonale łączy się z maszynami MR, LMR i MRY. Urządzenia sprawdzają się przede wszystkim przy frezowaniu dużych powierzchni płaskich, frezowaniu wielkogabarytowych konstrukcji stalowych, czy suwnic bramowych.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą frezarek i zestawów, obejmującą następujące urządzenia: MR500, MR1000, MR2000, MR3000, LMR1000, LMR1500, LMR2000. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie pomocy w wyborze optymalnego rozwiązania. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje techniczne dotyczące konkretnego sprzętu, a także poznać jego warianty cenowe.