Urządzenie ORION LM4000

W lipcu 2017 dostarczyliśmy do naszego Odbiorcy posiadającego już nasze urządzenia do obróbki kołnierzy wymienników ciepła, maszynę specjalną ORION LM4000.

Urządzenie ORION pozwala na testowanie momentu otwarcia zaworów bezpieczeństwa oraz badania szczelności rurociągów, pojemników, siłowników. Urządzenie ma napęd pneumatyczny, wystarczy ciśnienie z sieci 6-7bar, aby ciśnienie robocze zwiększyć aż do 4000 barów. Medium testowym jest woda lub olej hydrauliczny. Urządzenie jest w pełni mobilne umieszczone w wytrzymałej, odpornej na uderzenia walizce. LM4000 jest dostarczane z certyfikatem kalibracji, a dzięki zastosowaniu najwyższej klasy podzespołów pomiary są wiarygodne, dokładne oraz powtarzalne. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dzięki zastosowanemu systemowi „kill switch” – dwuręczny system obsługi, który w przypadku nieprzewidzianych okoliczności automatycznie odcina możliwość dalszego zwiększania ciśnienia.

Aby dowiedzieć się więcej o serii Orion – zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera: https://ventil.nl/?product_categories=orion

Udostępnij: