Testowanie zaworów w poziomie - Seria HC

Testowanie zaworów w poziomie

Urządzenia do testowania zaworów w pozycji poziomej dedykowane są przede wszystkim producentom zaworów, a także firmom serwisowym, zajmującym się ich naprawą. W naszej ofercie znajduje się szereg urządzeń, dedykowanych do sprawdzania wszelkiego typu rodzaju zaworów.

Sprzęt cechuje między innymi zakres średnicy testowanych zaworów od ½ do 48 cali (inne dostępne na zapytanie). Wyróżnikiem maszyn jest również ich gotowość do pracy, od razu po dostawie. Dzięki temu zyskują Państwo sprzęt kompletny, którego eksploatację można rozpocząć niemal natychmiast.

Poszczególne urządzenia umożliwiają testowanie szczelności zaworów odcinających w pozycji poziomej. Sprzęt posiada proporcjonalny system zaciskowy, a stacja pomaga w testach korpusu oraz siedziska zaworów, zgodnie z międzynarodową standaryzacją. Dołączone oprogramowanie zapewnia automatyzację procesu testowania, zapis poszczególnych parametrów zaworu oraz przygotowanie certyfikatu, potwierdzającego wykonanie testu.

Zapraszamy do współpracy. Specjaliści VERG pomogą w wyborze urządzenia, dostosowanego do Państwa potrzeb i przewidywanego wykorzystania. Wszystkie maszyny objęte są gwarancją producenta. Zajmujemy się także montażem oraz serwisowaniem urządzeń, zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym.